Магазин детских товаров «Дитяча шафа»

blog image
23.04.2019 07:29
Створення та початок діяльності німецького бренду кумедних ляльок та іграшок Käthe Kruse (Кеті Крузе) було покладено на території Німеччини. Виробництво стартувало з появою на світ першої, випущеної в Берліні дитячої ляльки в 1911 році. Успішна в минулому актриса Kathe Kruse надихнулася ідеєю створення лялечок для своїх дочок і реалізувала її в масштабах країни. 
Детальніше...
blog image
18.04.2019 21:55
Погодьтеся, що покупки дитячого одягу та взуття іноді можуть стати справжньою лотереєю. Діти ростуть швидко, і стає дуже важко контролювати їх розміри, тому що вони продовжують змінюватися щомісяця, щороку. Це не допомагає ще тому, що не існує необхідного універсального довідника про розміри для дітей, якого повинні дотримуватися всі виробники та продавці одягу. 
Детальніше...
blog image
14.04.2019 20:07
Верхній дитячий одяг має в першу чергу зберігати тепло і бути зручним. А також подобатися батькам і дітям одночасно. Ваша дитина повинна отримувати задоволення під час довгих прогулянок.
Детальніше...
blog image
14.04.2019 20:04
Хлопчики не в меншій мірі, ніж дівчатка, хочуть бути модно і красиво одягненими, особливо, в урочистих випадках. Звичайно, поправляючи дитини на ранок в дитячий сад або на шкільне свято, йому можна одягнути в звичайні джинси і светр, але батькам, турбуються про комфортний самопочутті свого спадкоємця, слід знати, що в такому вигляді, він ніяково буде себе почувати в натовпі ошатних однолітків . Тому, кожен хлопчик повинен в своєму гардеробі мати ошатний костюм для свят.
Детальніше...
blog image
14.04.2019 20:01
Дитячий одяг має вибиратися з розумом і акуратно, оскільки будь-яка дитина надзвичайно емоційний і пізнає світ за допомогою почуттів. Важливу роль в процесі пізнання відіграє саме одяг для дітей - вона повинна бути легкою, комфортною, не повинна заважати дитині; важливу роль відіграє гамма кольорів, з яких цей одяг зшита.
Детальніше...
blog image
11.09.2018 20:00
Настала золота осінь, але все ж, як красиво б це не звучало погода вже не та: холодний вітер з приморозили, «гнила» мінлива погода і вогкість.
Детальніше...