blog image
18.04.2019 21:55
Погодьтеся, що покупки дитячого одягу та взуття іноді можуть стати справжньою лотереєю. Діти ростуть швидко, і стає дуже важко контролювати їх розміри, тому що вони продовжують змінюватися щомісяця, щороку. Це не допомагає ще тому, що не існує необхідного універсального довідника про розміри для дітей, якого повинні дотримуватися всі виробники та продавці одягу. 
Подробнее...
blog image
14.04.2019 20:07
Верхня дитячий одяг має в першу чергу зберігати тепло і бути зручною, а так само подобатися батькам і Ваша дитина повинна отримувати задоволення під час довгих прогулянок.
Подробнее...
blog image
14.04.2019 20:04
Хлопчики не в меншій мірі, ніж дівчатка, хочуть бути модно і красиво одягненими, особливо, в урочистих випадках. Звичайно, поправляючи дитини на ранок в дитячий сад або на шкільне свято, йому можна одягнути в звичайні джинси і светр, але батькам, турбуються про комфортний самопочутті свого спадкоємця, слід знати, що в такому вигляді, він ніяково буде себе почувати в натовпі ошатних однолітків . Тому, кожен хлопчик повинен в своєму гардеробі мати ошатний костюм для свят.
Подробнее...
blog image
14.04.2019 20:01
Дитячий одяг має вибиратися з розумом і акуратно, оскільки будь-яка дитина надзвичайно емоційний і пізнає світ за допомогою почуттів. Важливу роль в процесі пізнання відіграє саме одяг для дітей - вона повинна бути легкою, комфортною, не повинна заважати дитині; важливу роль відіграє гамма кольорів, з яких цей одяг зшита.
Подробнее...
blog image
11.09.2018 20:00
Настала золота осінь, але все ж, як красиво б це не звучало погода вже не та: холодний вітер з приморозили, «гнила» мінлива погода і вогкість.
Подробнее...