Як визначити розмір дитячого одягу та взуття

Погодьтеся, що покупки дитячого одягу та взуття іноді можуть стати справжньою лотереєю. Діти ростуть швидко, і стає дуже важко контролювати їх розміри, тому що вони продовжують змінюватися щомісяця, щороку. Це не допомагає ще тому, що не існує необхідного універсального довідника про розміри для дітей, якого повинні дотримуватися всі виробники та продавці одягу. Щоб допомогти Вам розібратися та зробити правильний вибір, Дитяча Шафа розробила корисний посібник для правильного підбору найпоширеніших видів дитячого одягу. Поїхали!

Одяг. З одного погляду, коли справа доходить до правильного підбору одягу, набагато краще врахувати зріст і вагу вашої дитини, ніж просто покладатися на вік. Однак найкращим способом є точне вимірювання тіла вашої дитини. Американські та британські розміри традиційно базуються на віці. Країни Європи, в загалом, орієнтуються на висоту. Але компанії-виробники, як правило, роблять одяг та взуття на основі власної версії стандартного розміру. На одязі для малюків і маленьких дітей як правило пишеться вік, щоб назвати різні класифікації розмірів. Розміри, як правило, засновані на вазі й висоті дитини, але конкретні вимірювання для грудей, талії та стегна також надаються. Для дітей старшого віку, розмір для хлопчиків відрізняється від того, який використовується для дівчат.

Взуття. Маленькі ноги слід вимірювати принаймні кожні 2-3 місяці протягом перших 2 років і принаймні кожні 6 місяців після цього. Додати шкарпетки. Якщо ви купуєте взуття, яке буде носити зі шкарпетками або колготками, вимірюйте ноги під час носіння цих предметів або додайте трохи додаткової довжини, щоб забезпечити хорошу посадку. Зимове взуття повинно мати запас приблизно 1 см, щоб ніжка не змерзла на довгій прогулянці. Взуття, яке не відповідає правильним вимогам, може призвести до незворотного пошкодження ніг дітей. Не поспішайте при покупці взуття. Виміряйте ноги та використовуйте цей трюк, щоб перевірити, чи взуття ідеально підходить.

Головні убори. Щоб якомога точніше підібрати потрібний розмір головного убору, варто запам'ятати, що в перші 3 місяці життя окружність голови малюка збільшується в середньому на 2 см щомісяця, з 3 місяців до року - на 0,5-1 см щомісяця, до 2 років голова виростає ще на 2,5 см, а з 2 до 10 років результат вимірювання щорічно змінюється тільки на 0,5 см.

ЯК ВИМІРЯТИ ОДЯГ

Розміри одягу для дітей відрізняються від розмірів для дорослих. Вони зазвичай позначені відповідно до віку дитини. Однак, коли йдеться про те, як правильно підійти, краще взяти до уваги зріст і вагу вашої дитини, ніж просто покладатися на вік. Найкращим способом, звичайно, є проведення точних вимірювань тіла вашої дитини за допомогою стрічки для вимірювання тканини. Але кращим способом буде просто взяти подібний одяг, та зробити виміри по ньому. Так ви точно не прогадаєте. Потім ви можете звернутися до таблиці розмірів, щоб дізнатися відповідний розмір одягу для вашої дитини.

Проводити всі заміри слід на оголене тіло дитини.
Наприклад. Для жакетів, топів та суконь запишіть довжину обхвату грудей, талії та іноді стегон. Для сорочок заміряйте шию та рукава. Штани та джинси - виміряйте талію, стегна і довжину ноги по внутрішньому шву. Далі докладніше, як саме робити виміри.

Обхват талії
Цей вимір потрібно зняти навколо самого вузького місця в районі талії. У цей момент краще затримати подих, але не втягувати при цьому живіт. Значення обхвату талії стане в нагоді, як для спідниць, брюк із завищеною посадкою, так і для суконь, сорочок та інших приталених речей, а також для костюмів і комбінезонів.
Обхват стегон
Як і два попередніх виміру, ця мірка теж знімається строго горизонтально на рівні самих виступаючих точок сідниць. Навіть якщо виникає бажання затягнути сантиметр тугіше, щоб згладити зайві кілограми, цього робити категорично не варто. Інакше куплена одяг буде мала, або сяде зовсім не так, як це було задумано дизайнером.
Ширина плечей
Для зняття цієї мірки потрібно встати ззаду моделі і протягнути сантиметр від самої виступаючої бічний точки одного плеча до такої ж точки іншого. Для точності цього виміру важливо випрямити спину так, щоб лопатки ззаду торкалися одне одного.
Довжина рукава
Тут вимірюється відстань від верхньої точки плеча до зап'ястя. Рука може бути вільно опущена вниз або витягнута вперед, це не важливо.
Довжина ноги
Цю мірку потрібно зняти вертикально по внутрішній частині ноги: від паху до кістки щиколотки. Цей вимір також називають «довжина кроку». Він допоможе вибрати відповідну довжину брюк або джинсів.
Обхват шиї
Сантиметр потрібно обвести навколо шиї прямо біля її основи, але не нижче ключиці. Найчастіше ця мірка допомагає з вибором сорочок, щоб їх комір не тиснув на горло в тому випадку, якщо всі гудзики застебнуті.

Потім ви можете звернутися до таблиці розмірів, щоб дізнатися відповідний розмір одягу вашої дитини.

ЯК ВИМІРЯТИ ВЗУТТЯ

Для визначення розміру взуття необхідно знати довжину стопи і її повноту. Довжина стопи - це довжина внутрішньої устілки від п'яти до кінчика великого пальця. Її можна виміряти, просто витягнувши устілку зі старих зручних туфель.

Більш точний спосіб полягає в наступному. Потрібно покласти на підлогу аркуш паперу і встати на нього так, щоб п'ята впиралася в жорстку поверхню, наприклад, в стіну. Далі слід виміряти довжину стопи від кінчика великого пальця до кінця п'яти. Щоб виключити погрішність, до отриманої довжини додайте 5-7 мм. Після цього вибираємо розмір, згідно з таблицею конкретного виробника взуття.

ЯК ВИМІРЯТИ ГОЛОВНІ УБОРИ
Мірка знімається дуже легко. Мірну стрічку натягувати сильно не потрібно. Простягніть її над бровами, вухами і через найбільш опуклу область потилиці. Отримане число і є те значення, яке слід шукати на бирці вироби.

Отже, підбиваємо підсумки.
Розміри одягу та взуття, знайдені в загальних таблицях, можуть бути гарним посиланням, але краще покластися на таблиці розмірів конкретних брендів, які полюбляє ваша дитина, та які ви підтримуєте. 

Таблиці розмірів дивіться тут https://deshafa.com.ua/uk/tablitsa-razmerov/ 

Робимо правильні виміри, обираємо правильні таблиці – вдалий шопінг забезпечено!
Приємних вам покупок!

P. S. А краще - приходьте в наш магазин "Дитяча шафа". Там можна все поміряти. 
 
18.04.2019 21:55