Продукція Käthe Kruse Kruselings - унікальні іграшки з історією для дітей та батьків.

Продукція Käthe Kruse Kruselings - унікальні іграшки з історією для дітей та батьків.
Створення та початок діяльності німецького бренду кумедних ляльок та іграшок Käthe Kruse (Кеті Крузе) було покладено на території Німеччини. Виробництво стартувало з появою на світ першої, випущеної в Берліні дитячої ляльки в 1911 році. Успішна в минулому актриса Kathe Kruse надихнулася ідеєю створення лялечок для своїх дочок і реалізувала її в масштабах країни. Почався процес з того, що Käthe вже чітко розуміла, як повинні були виглядати дитячі іграшки. Вона показала світу абсолютно нові, м'які, радісні лялечки з красивими округленими рисами обличчя і намальованими очима.
Вже понад 100 років компанія не просто займається випуском іграшок, а створює ляльки, дитячий одяг та аксесуари преміум класу для дітей та їх батьків. Сьогодні бренд Käthe Kruse визнаний у всьому світі за унікальне гармонійне поєднання технічних характеристик і художнього оформлення.

Продукція KätheKruse - це перш за все, інноваційний підхід в розробці товарів з дивовижними традиціями ручної роботи.
Вироби Käthe Kruse стали впізнавані, ляльки дуже відрізнялися від інших фабричних громіздких іграшок, які були на той момент в Німеччині. Почерк творця читається в особах і образах протягом багатьох років, їх неможливо переплутати з іншими. Незмірна цінність лялечок дизайнера в їх високій якості і натуральності. Для виробництва використовуються тільки органічні і гіпоалергенні матеріали.

Де купити продукцію Käthe Kruse.
Ляльки цього відомого німецького бренду підкорили світ своєю наївністю і натуралістичністю одночасно. Тепер куклу Kathe Kruse можна купити і в Києві, вони з'явилися в нашому магазині Дитяча шафа.
Великий вибір ляльок Käthe Kruse не залишить байдужим не тільки дітей, а й їхніх батьків. При цьому кожна іграшка відрізняється своїм неповторним дизайном і унікальністю. В асортименті представлені і іграшки для зовсім маленьких - гризунки, мобілі, підвіски на коляску, погрімушки.
Клікайте на посилання та обирайте https://deshafa.com.ua/uk/igrushki/virobnik:kathe-kruse/
23.04.2019 07:29