Дитячий одяг та розвиток дитини

Дитячий одяг має вибиратися з розумом і акуратно, оскільки будь-яка дитина надзвичайно емоційний і пізнає світ за допомогою почуттів. Важливу роль в процесі пізнання відіграє саме одяг для дітей - вона повинна бути легкою, комфортною, не повинна заважати дитині; важливу роль відіграє гамма кольорів, з яких цей одяг зшита.

Малокомфортна одяг постійно відволікає, сковує дитини, заважає сконцентруватися. Якщо дитячий одяг обмежує дитину, то у нього можуть виникнути психічні відхилення, а в результаті - спалахи невмотивованої агресії. Багато з батьків задаються питанням вигідного придбання товару, і не надто піклуються про зручність дитини. В результаті, дитина змушена носити незручне дитячий одяг, а також, що теж важливо, відчувати придушення власної думки і безвихідь, що пригнічує його.

Одяг надає дітям певний заряд бадьорості. Купуючи і надягаючи дитячий одяг, дитина відчуває себе більш впевнено, оскільки стиль одягу не може не вплинути на нього. А діти, будучи надзвичайно чутливими, вбирають в себе все те, що оточує їх. Тому не слід тиснути на дитину, нав'язуючи йому той чи інший стиль одягу - це так само здатне вплинути на його розвиток.

Слід зауважити, що вибір одягу для дітей - важливий і необхідний крок, безпосередньо визначає дитяче розвиток. Перед тим, як підбирати одяг, слід врахувати захоплення дитини, його поведінка і багато іншого. Адже навіть гамма кольорів впливає на відчуття дитини і на сприйняття іншими дітьми. А якщо дитячий одяг буде комфортною, то він зможе вивчати навколишній світ не відволікаючись.
14.04.2019 20:01