Київ, вул. Саперно-Слобідська, 10 
пн.-нед.: 10:00-20:00
(044) 525-34-64, (067) 480 85 75

 

Забыли пароль?

Ваш email:

email:    пароль: 


забыли пароль? |  регистрация
Про магазин
"Дитяча шафа" - це затишний магазин з домашньою атмосферою, де дітям весело і цікаво, а батькам спокійно і зручно.
Наш магазин для люблячих батьків, які понад усе цінують комфорт і якість кожної речі, яку купують для своєї дитини.

Ми пропонуємо широкий асортимент товарів найкращих європейських брендів. Ви зможете придбати якісний стильний одяг, безпечні «розумні» іграшки, зручне взуття.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і грамотна консультація досвідченого фахівця допоможе Вам зробити вибір, про який Ви не пошкодуєте. Найкращі подарунки для себе і своїх близьких Ви знайдете тільки у нас!
Крім того, наша команда створила для Вас особливі умови - можливість покупки в он-лайн магазині. Тепер Ви можете насолоджуватися шопінгом, не виходячи з дому.

Ми хочемо, щоб у кожному сезоні і для дитини будь-якого віку Ви змогли підібрати зручний, якісний, стильний, яскравий одяг і взуття. Щоб іграшки, які Ви обираєте, були натуральними, безпечними, органічними. Тому що все це впливає на настрій і стан здоров'я кожного з нас.

Наш магазин обирають батьки, які знають толк в одязі і люблять побалувати себе і свою дитину. Для найдорожчих ми пропонуємо тільки найкраще!

 
Магазин

Інтернет магазин якісного дитячого одягу для діте і дяг для новонароджених. Безпечні розвиваючі дитячі іграшки, ортопедична дитяче взуття, дитячі кепки.