Киев, ул. Саперно-Слободская, 10 (заезд со двора) Пн.-Вс.: 10:00-20:00
(044) 525-34-64, (067) 480 85 75, (067) 233 95 95

 


Забыли пароль?

Ваш email:

email:    пароль: 


забыли пароль? |  регистрация
Наши бренды


Maisto, Китай


maisto.kiev.ua

Компанія Maisto - один зі світових лідерів у виробництві широкого спектру масштабних і радіокерованих моделей. Центри розробки нових моделей розміщені в Гонконзі і в Каліфорнії, США. Йде постійний процес оновлення моделей на 2-х заводах в Китаї. У виробництві використовуються високоякісні матеріали (металеві сплави і пластмаси) і упроваджені сучасні виробничі лінії. Міжнародна сертифікація гарантує повну безпеку для здоров'я дітей. Рекомендований вік - від 3+ до 8+, а також дорослі колекціонери. Продукція Maisto успішно продається в більшості країн світу. Копії виконані з металу в масштабах 1:18, 1:24 і в точності повторюють моделі оригінальної техніки. Упаковка дарунку з прозорими стінками дає прекрасну можливість розглянути і помилуватися достоїнствами копії. Maisto представляє як рарітетні моделі, так і останні розробки відомих автоконцернів (обов'язково є ліцензія на ексклюзивне виробництво) : Мерседес, БМВ, Ауді, Хонда, Форд, Фольксваген, Ягуар, Порше, Додж, Шевроле, Хаммер, Мустанг, Плімут та інші.
"У асортименті представлено авто різних кольорів і тюнінгових рішень, збірні моделі та ігрові немасштабовані моделі. У масштабованих копіях, як правило, відкриваються двері, капот, багажник. У М1:18 підпружінені 4 колеса, також при повороті керма повертаються передні колеса. Для тих, хто мріє зібрати автомобіль своїми руками, є збірні копії автомобілів масштабу 1: 24, які можна зібрати без клею і спеціальних інструментів (досить викрутки в комплекті). У автомоделях Maisto кожен знайде частинку своєї мрії: колекціонер - прекрасно деталізовану модель, дитина - цікаву і серйозну іграшку, а всі разом - приємний дарунок.


Товары этого бренда


 Игрушечная машинка
Игрушечная машинка
Цена:70 грн. 80,00 грн.
 Машинка BUILDER ZONE
Машинка BUILDER ZONE
Цена:110 грн.
 Машинки FORCES
Машинки FORCES
Цена:149 грн. 165,00 грн.
 Мотоцыкл
Мотоцыкл
Цена:139 грн. 155,00 грн.
Магазин

Интернет магазин качественной детской одежды для детей. Безопасные развивающие детские игрушки, ортопедическая детская обувь, детские кепки.